Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, Łódź

Prezentujemy kolejne szkolenie Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-05-23.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: BHP, administracyjno-biurowe.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 59.50.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-05-20, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 15%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych, przypisanego do kategorii – BHP, administracyjno-biurowe – zaprasza Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP pracowników administracyjno-biurowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *