Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Szkolenie pt. Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Work Training s.c.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2013-10-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Łódź Centrum Biurowe.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 119.00 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-10-11 i bonifikata jest równa według firmy 15%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *