Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Termin szkolenia : Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, jest planowany w dniu 2013-10-23. Jesteśmy znani jako Work Training s.c. i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 119.00 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-10-18.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *