Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Work Training s.c. pt.: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-04-16.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Łódź Centrum Biurowe. Dla tego obiektu miejsce są określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 119.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona do dnia 2013-04-12 i rabat jest równa według firmy 15%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zaprasza Work Training s.c. mająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *