Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, Łódź

Chcemy zaprezentować Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2013-04-29. Organizatorem jest Work Training s.c., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: BHP, pracodawców i kierowników. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Łódź Centrum Biurowe. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 119.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, to 15%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-04-26.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, przypisanego do kategorii – BHP, pracodawców i kierowników – zachęca Work Training s.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *