SZKOLENIE NEGOCJACJE HANDLOWE I PROFESJONY MENAGEMENT, Poznań

Szkolenie o nazwie SZKOLENIE NEGOCJACJE HANDLOWE I PROFESJONY MENAGEMENT, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy IGD CONSULTING SP. Z O.O.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-18, zaś koniec 2012-09-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Pasaż Apollo,.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 199.00.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu SZKOLENIE NEGOCJACJE HANDLOWE I PROFESJONY MENAGEMENT, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, negocjacje, kierownicze – zaprasza IGD CONSULTING SP. Z O.O. mająca siedzibę w mieście POZNAŃ.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: SZKOLENIE NEGOCJACJE HANDLOWE I PROFESJONY MENAGEMENT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *