MARKETING, SKUTECZNA PROMOCJA INTERNETOWA, Poznań

Termin szkolenia zatytułowanego: MARKETING, SKUTECZNA PROMOCJA INTERNETOWA, ma przewidziany początek w dniu 2012-09-13 oraz zakończy się 2012-09-20. Jesteśmy znani jako IGD CONSULTING SP. Z O.O. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, biznesowe, PR, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, motywacja, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Pasaż Apollo,. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 199.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu MARKETING, SKUTECZNA PROMOCJA INTERNETOWA, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, biznesowe, PR, sprzedaż/handlowe, zarządzanie, motywacja, reklama internetowa – zaprasza IGD CONSULTING SP. Z O.O. posiadająca siedzibę w mieście POZNAŃ.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: MARKETING, SKUTECZNA PROMOCJA INTERNETOWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *