Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany, Wrocław

Pragniemy przedstawić Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2012-10-18 i potrwa ono do 2012-10-19. Organizatorem jest SEKA S.A. Wrocław, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w SEKA. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 490.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zaprasza SEKA S.A. Wrocław posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Szkolenie dla pracowników działów Kadr – poziom zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *