Florystyka (175 h), Kraków

Szkolenie o nazwie Florystyka (175 h), które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-10-03 i potrwa ono do 2012-10-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Zawodowe, Hobbystyczne, florystyka, artystyczne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o..Położenie jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1200.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Florystyka (175 h), przypisanego do kategorii – Zawodowe, Hobbystyczne, florystyka, artystyczne – zaprasza KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. z siedzibą w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Florystyka (175 h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *