Szkolenia z EFS

Jakie są te szkolenia z EFS? Czy warto w nich uczestniczyć? Takie pytania pojawiają się dość często przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w nich.

Szkolenia EFS w toku różnych podsumować zostały określone, jako nieefektywne, pozbawione związku z wymaganiami rynku pracy. Największą porażkę poniosły te organizowane przez powiatowe urzędy pracy. Liczba bezrobotnych przystępujących do projektów z EFS nie była wcale taka mała, jednak nie zmieniało to zupełnie ich sytuacji na rynku pracy – szkolenia z powiatowych urzędów pracy nie dały większej szansy na zatrudnienie.

Oczywiście nie wszystkie szkolenia z EFS są w niełasce. Są też takie, gdzie frekwencja jest ogromna a rozmowa kwalifikacyjna połączona z testami stanowią o uczestnictwie w nich. Wszelkie szkolenia coachingowe cieszą się ogromnym powodzeniem, mało tego, dają realną szansę na dobrą pracę, bądź na awans zawodowy. Wynika z tego, że w dużej mierze to tematyka szkolenia stanowi o jego powodzeniu i dalszym losie uczestnika.

Warto monitorować rynek szkoleń pod kątem dobrych szkoleń z EFS, które dają duże szanse na zatrudnienie. EFS daje spore możliwości dla naszego rozwoju, ale bez naszego odpowiedzialnego udziału w tego typu szkoleniach nie doświadczymy przełomu ani w życiu zawodowym ani osobistym.

Pytaj o szkolenia z EFS na Rynku Szkoleń.

 

 

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *