Szkolenia w 2014 roku dla firm

Stary rok już się kończy, dlatego powoli trzeba przestawić myśli na nowe zadania zarówno w firmach, jak i we własnych rodzinach. Nowy rok to oczywiście nowe możliwości, dlatego warto wkroczyć w niego z pakietem świeżej wiedzy i ciekawych umiejętności.

Szkolenia dla firm na 2014 rok dotyczą przede wszystkim zmian w podatkach, jak i w przyznawaniu unijnych funduszy na różne cele, dlatego w sieci znajdziemy całe mnóstwo szkoleń z zakresu księgowości, rachunkowości czy rozliczaniu PIT. W serwisie Szkolenia24h.pl opublikowane są oferty dobrych firm szkoleniowych, które działają na rynku od lat, dlatego ich oferty często są w bardzo przystępnych cenach rabatowych, więcej na ten temat pod tym linkiem.

Nowości znajdziemy również w innych kategoriach szkoleń – tych bardziej spersonalizowanych, dla biznesu, trenerskie czy powracające do łask szkolenia z asertywności i zarządzania własnym czasem.

Szkolenia dla firm można połączyć z imprezą integracyjną bądź wigilijnym wieczorem, a w ten sposób pracodawca wykorzysta budżet szkoleniowy na 2013 rok i jednocześnie zapewni pracownikom spotkanie w miłej atmosferze. Gotowe pakiety na takie spotkania znajdują się na tej stronie www.

Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 

Powered by WordPress