Szkolenia w 2014 roku dla firm

Stary rok już się kończy, dlatego powoli trzeba przestawić myśli na nowe zadania zarówno w firmach, jak i we własnych rodzinach. Nowy rok to oczywiście nowe możliwości, dlatego warto wkroczyć w niego z pakietem świeżej wiedzy i ciekawych umiejętności.

Szkolenia dla firm na 2014 rok dotyczą przede wszystkim zmian w podatkach, jak i w przyznawaniu unijnych funduszy na różne cele, dlatego w sieci znajdziemy całe mnóstwo szkoleń z zakresu księgowości, rachunkowości czy rozliczaniu PIT. W serwisie Szkolenia24h.pl opublikowane są oferty dobrych firm szkoleniowych, które działają na rynku od lat, dlatego ich oferty często są w bardzo przystępnych cenach rabatowych, więcej na ten temat pod tym linkiem.

Nowości znajdziemy również w innych kategoriach szkoleń – tych bardziej spersonalizowanych, dla biznesu, trenerskie czy powracające do łask szkolenia z asertywności i zarządzania własnym czasem.

Szkolenia dla firm można połączyć z imprezą integracyjną bądź wigilijnym wieczorem, a w ten sposób pracodawca wykorzysta budżet szkoleniowy na 2013 rok i jednocześnie zapewni pracownikom spotkanie w miłej atmosferze. Gotowe pakiety na takie spotkania znajdują się na tej stronie www.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *