SZKOLENIA I ROZWÓJ PRACOWNIKÓW, Łódź

Pragniemy przedstawić SZKOLENIA I ROZWÓJ PRACOWNIKÓW. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-24. Organizatorem jest firma MOST WANTED! S.c., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, systemy motywacyjne, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 89.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu SZKOLENIA I ROZWÓJ PRACOWNIKÓW, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, systemy motywacyjne, zarządzanie talentami – zaprasza MOST WANTED! S.c. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: SZKOLENIA I ROZWÓJ PRACOWNIKÓW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *