PŁACE, ZUS I PODATKI, Łódź

Szkolenie o nazwie PŁACE, ZUS I PODATKI, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy MOST WANTED! S.c.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-13 oraz zakończy się 2012-11-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Łódź woj. Łódzkie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 178.40 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu PŁACE, ZUS I PODATKI, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zachęca MOST WANTED! S.c. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PŁACE, ZUS I PODATKI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *