System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, Kraków

Szkolenie zatytułowane System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2013-05-16 oraz zakończy się 2013-05-17.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował hotel***.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy lub samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1586.70 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu System 5 „S” – organizacja miejsca pracy, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: System 5 „S” – organizacja miejsca pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *