Kanban – strategiczne zarządzanie, Kraków

Szkolenie pt. Kanban – strategiczne zarządzanie, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2013-05-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, inne, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 848.70.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kanban – strategiczne zarządzanie, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, inne, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kanban – strategiczne zarządzanie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *