Kanban – strategiczne zarządzanie, Kraków

Szkolenie pt. Kanban – strategiczne zarządzanie, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2013-05-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, inne, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 848.70.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kanban – strategiczne zarządzanie, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, inne, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kanban – strategiczne zarządzanie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *