Stres i wypalenie zawodowe, WARSZAWA

Termin szkolenia : Stres i wypalenie zawodowe, jest planowany w dniu 2012-11-07. Jesteśmy znani jako Systemy Aktywnej Sprzedaży i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 790.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Stres i wypalenie zawodowe, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, marketing i sprzedaż, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Systemy Aktywnej Sprzedaży mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Stres i wypalenie zawodowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *