Kierowanie zespołem pracowniczym, Sopot

Chcemy zaprezentować Kierowanie zespołem pracowniczym. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-06-13 oraz zakończy się 2013-06-14. Organizatorem jest firma Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, wywieranie wpływu, logistyka, menedżerskie, kierownicze, kreatywność, podejmowanie decyzji.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Hotel Haffner ****. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Sopot województwo Pomorskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1586.70.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-06-12.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kierowanie zespołem pracowniczym, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, wywieranie wpływu, logistyka, menedżerskie, kierownicze, kreatywność, podejmowanie decyzji – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kierowanie zespołem pracowniczym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *