SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning

Przebieg szkolenia pt.: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, ma planowany start w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 921.50 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-09.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *