Badanie prawidłowości dokumentów i zawartych umów w projektach unijnych

Pragniemy zaoferować Badanie prawidłowości dokumentów i zawartych umów w projektach unijnych. Jest to szkolenie, którego termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest Open Training sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, pozyskiwanie środków, dotacje unijne, rachunkowość.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści wyznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Badanie prawidłowości dokumentów i zawartych umów w projektach unijnych, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, pozyskiwanie środków, dotacje unijne, rachunkowość – zaprasza Open Training sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Badanie prawidłowości dokumentów i zawartych umów w projektach unijnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *