SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Turek

Prezentujemy następne szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU o nazwie: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-01 oraz zakończy się 2012-10-31.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 921.50 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-09-30 i upust wynosi według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *