SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Jarocin

Termin szkolenia pt.: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 921.50.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-04, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *