SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Stargard Szczeciński

Szkolenie zatytułowane SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-31.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 970.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *