SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Koszalin

Oferujemy nowe szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU o nazwie: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-31.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 970.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *