SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Legnica

Przedstawiamy nowe szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU zatytułowane: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 921.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-09.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *