SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Jelenia Góra

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU zatytułowane: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 921.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-08.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w mieście Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *