SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, Aleksandrów Kujawski

Oferujemy nowe szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU o nazwie: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 921.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-15, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH z Akredytacją – e-leraning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *