Autoprezentacja trenera. Praca z głosem. Wizerunek trenera., Kraków

Termin szkolenia : Autoprezentacja trenera. Praca z głosem. Wizerunek trenera., ma planowany start w dniu 2012-10-19, zaś koniec 2012-10-21. Jesteśmy znani jako Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Novotel Kraków Bronowice.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości zapytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Autoprezentacja trenera. Praca z głosem. Wizerunek trenera., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Logistyka – zachęca Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys z siedzibą w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Autoprezentacja trenera. Praca z głosem. Wizerunek trenera..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *