Skuteczne komunikowanie się, Zielona Góra

Oferujemy Państwu nowe szkolenie SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica o nazwie: Skuteczne komunikowanie się. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-11-21 oraz zakończy się 2012-11-22.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są określone jako Zielona Góra województwo Lubuskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy albo też jej uzyskania.

Zapewne zaletą opisanego tu szkolenia jest fakt, że należy do darmowych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczne komunikowanie się, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, przywództwo, zarządzanie zespołem, negocjacje i mediacje, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zachęca SOLID CONSULTING Łukasz Kotwica posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gorzów Wlkp.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Skuteczne komunikowanie się.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *