Gospodarka odpadami w 2013 roku, nowy projekt ustawy o odpadach, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie J.G.Training szkolenia specjalistyczne zatytułowane: Gospodarka odpadami w 2013 roku, nowy projekt ustawy o odpadach. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-12-04 oraz zakończy się 2012-12-05.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Ekologiczne, edukacja ekologiczna, ochrona środowiska, gospodarka odpadami, prawo zamówień publicznych, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1463.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Gospodarka odpadami w 2013 roku, nowy projekt ustawy o odpadach, przypisanego do kategorii – Prawne, Ekologiczne, edukacja ekologiczna, ochrona środowiska, gospodarka odpadami, prawo zamówień publicznych, inne – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Gospodarka odpadami w 2013 roku, nowy projekt ustawy o odpadach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *