Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Biznes Edukator sp. z o.o. o nazwie: Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-12-05 i potrwa ono do 2012-12-06.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1190.03 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 25%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Skuteczna sprzedaż – techniki sprzedaży i psychologia klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *