Profesjonalna obsługa klienta, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Biznes Edukator sp. z o.o. o nazwie: Profesjonalna obsługa klienta. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-06-06 oraz zakończy się 2013-06-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1190.03 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 25%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Profesjonalna obsługa klienta, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, techniki sprzedaży, obsługa klienta, zarządzanie sprzedażą – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Profesjonalna obsługa klienta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *