Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, Wrocław

Termin szkolenia zatytułowanego: Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, jest planowany w dniu 2012-10-11. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Interpersonalne, autoprezentacja, asertywność, wywieranie wpływu.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia GoWork.pl. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 199.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, autoprezentacja, asertywność, wywieranie wpływu – zachęca Gowork.pl posiadająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *