Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, Katowice

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Gowork.pl zatytułowane: Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-11.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Interpersonalne, autoprezentacja, asertywność, wywieranie wpływu.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział GoWork.pl.Miejsce jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 199.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, autoprezentacja, asertywność, wywieranie wpływu – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Skuteczna rozmowa kwalifikacyjna.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *