Seminarium – Zarządzanie Marką – Jak wykreować markę?, Warszawa

Chcemy zaprezentować Seminarium – Zarządzanie Marką – Jak wykreować markę?. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-18. Organizatorem jest IT Media, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Akademia IT Media. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 450.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Seminarium – Zarządzanie Marką – Jak wykreować markę?, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zachęca IT Media posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Seminarium – Zarządzanie Marką – Jak wykreować markę?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *