Controlling logistyki, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Controlling logistyki, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-26, zaś koniec 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, planowanie, inne , menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel***.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1709.70 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Controlling logistyki, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, planowanie, inne , menedżerskie, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Controlling logistyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *