Sekretariat i biuro w firmie, WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: Sekretariat i biuro w firmie, jest planowany w dniu 2012-11-28. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, pracownik biurowy, sekretariat. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 539.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sekretariat i biuro w firmie, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, pracownik biurowy, sekretariat – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Sekretariat i biuro w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *