Sekretariat i biuro w firmie, Katowice

Oferujemy kolejne szkolenie firmy MatiConsulting pt.: Sekretariat i biuro w firmie. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-30.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, pracownik biurowy, sekretariat. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Katowice woj. Śląskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 539.00 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według organizatorów 2%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Sekretariat i biuro w firmie, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, pracownik biurowy, sekretariat – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Sekretariat i biuro w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *