Savoir-vivre i elegancja w biznesie, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Savoir-vivre i elegancja w biznesie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Biznes Edukator sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2013-05-27.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 985.23 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 10%.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Savoir-vivre i elegancja w biznesie, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Savoir-vivre i elegancja w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *