Savoir-vivre i elegancja w biznesie, WARSZAWA

Pragniemy zaoferować Savoir-vivre i elegancja w biznesie. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-03-11. Organizatorem jest firma Biznes Edukator sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 985.23 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 10%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Savoir-vivre i elegancja w biznesie, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Savoir-vivre i elegancja w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *