Samodzielny księgowy w małej i średniej firmie, Poznań

Data szkolenia : Samodzielny księgowy w małej i średniej firmie, ma planowany start w dniu 2012-11-08, zaś koniec 2012-11-09. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1034.00.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2012-10-30 i rabat jest równa według organizatorów 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Samodzielny księgowy w małej i średniej firmie, przypisanego do kategorii – Finansowe, Administracja – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Samodzielny księgowy w małej i średniej firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *