Projekt „Naukowiec Jutra” – zarządzanie projektami według IPMA, Warszawa

Data szkolenia pt.: Projekt „Naukowiec Jutra” – zarządzanie projektami według IPMA, ma przewidziany początek w dniu 2013-02-16 i potrwa ono do 2013-04-10. Jesteśmy znani jako pm2pm sp. z o.o. w organizacji i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Warszawa. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Opisywane tu powyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej dopytać organizatora.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Projekt „Naukowiec Jutra” – zarządzanie projektami według IPMA, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie – zaprasza pm2pm sp. z o.o. w organizacji mająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Projekt „Naukowiec Jutra” – zarządzanie projektami według IPMA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *