Rozpoznawanie i przeciwdziałanie transakcjom prania brudnych pieniędzy

Chcemy Państwu zaoferować Rozpoznawanie i przeciwdziałanie transakcjom prania brudnych pieniędzy. Jest to szkolenie, którego data nie posiada jednoznacznie określonego początku. Organizatorem jest AVENHANSEN Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, Biznesowe, finanse, inne, analiza finansowa.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie wskazane.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Rozpoznawanie i przeciwdziałanie transakcjom prania brudnych pieniędzy, przypisanego do kategorii – Finansowe, Biznesowe, finanse, inne, analiza finansowa – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Rozpoznawanie i przeciwdziałanie transakcjom prania brudnych pieniędzy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *