Praktyczne aspekty metryki sprawy administracyjnej

Data szkolenia : Praktyczne aspekty metryki sprawy administracyjnej, nie posiada jednoznacznie określonego startu. Jesteśmy znani jako AVENHANSEN Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, e-administracja, administracyjne, administracji publicznej. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści określone.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Praktyczne aspekty metryki sprawy administracyjnej, przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, samorządowa, e-administracja, administracyjne, administracji publicznej – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Praktyczne aspekty metryki sprawy administracyjnej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *