ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, Tarnobrzeg

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie KONSFIN pt.: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-05.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Sonata. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Tarnobrzeg woj. Podkarpackie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 418.20.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zachęca KONSFIN mająca swą siedzibę w mieście Zielona Góra.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ROCZNE ROZLICZENIE PIT ZA 2012 ROK. POBÓR ZALICZEK I ZRYCZAŁTOWANEGO PIT W 2012 ROKU. ZMIANY W PIT N.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *