Faktury VAT w ujęciu praktycznym i teoretycznym (7h), Siedlce

Chcemy Państwu zaoferować Faktury VAT w ujęciu praktycznym i teoretycznym (7h). Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2013-01-04. Organizatorem jest firma Gowork.pl, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe, rachunkowość.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Siedlce województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 400.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Faktury VAT w ujęciu praktycznym i teoretycznym (7h), przypisanego do kategorii – Księgowe, rachunkowość – zaprasza Gowork.pl posiadająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Faktury VAT w ujęciu praktycznym i teoretycznym (7h).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *