Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, Zakopane

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. o nazwie: Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, negocjacje, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Hotel ****. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Zakopane województwo Podkarpackie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1494.45 PLN.

Wskazana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-11-30, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 10%.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, negocjacje, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Przywództwo – budowanie i motywowanie zespołu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *