EFEKTYWNE TECHNIKI SPRZEDAŻY. Warsztaty praktyczne, Zakopane

Pragniemy Państwu przedstawić EFEKTYWNE TECHNIKI SPRZEDAŻY. Warsztaty praktyczne. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-15. Organizatorem jest MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Wersal***. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 2275.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu EFEKTYWNE TECHNIKI SPRZEDAŻY. Warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, obsługa klienta – zaprasza MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. posiadająca siedzibę w mieście LUBLIN.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: EFEKTYWNE TECHNIKI SPRZEDAŻY. Warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *