Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, WARSZAWA

Termin szkolenia pt.: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-20 oraz zakończy się 2012-11-21. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1156.82 PLN.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, inwestycje, księgowość, zamówienia publiczne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *