Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, WARSZAWA

Oferujemy Państwu nowe szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2012-12-07.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta, przypisanego do kategorii – Prawne, Zamówienia publiczne, administracyjne, prawo zamówień publicznych, administracji publicznej, prawo ZP, wykonawców, zamawiających – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Przygotowanie i realizacja procedur przetargowych z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych – licyta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *