PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH, Kraków

Pragniemy przedstawić PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest GALERIA SZKOLEŃ, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Dom Polonii. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 295.20.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, podatki, rachunkowość, czas pracy – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PRZYGOTOWANIE DO AKCJI WYMIAROWEJ – PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB FIZYCZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *